ՌՄԲԱՐԿՈՒՆԵՐ
ՓՈԽԱՆՑՈՒՄՆԵՐ
ԳՈԼ+ՓՈԽԱՆՑՈՒՄ

Վահագն Այվազյան

best_player best_player
Տարիք 27
Գոլ 5

Ալեքսանդար Գլիշիչ

best_player best_player
Տարիք 26
Գոլ 5

Իլյա Դամաշկան

best_player best_player
Տարիք 23
Փոխանցումներ 5

Արամ Բարեղամյան

best_player best_player
Տարիք 31
Փոխանցումներ 3

Արամ Բարեղամյան

best_player best_player
Տարիք 31
Գոլ 4
Փոխանցումներ 3

Ալեքսանդար Գլիշիչ

best_player best_player
Տարիք 26
Գոլ 5
Փոխանցումներ 1

Ու՞մ կցանկանաք տեսնել «Մերոնք խաղադաշտից դուրս» հաղորդման հաջորդ թողարկմանը:

Եվրոպայի Մ-19 առաջնության մի քանի հանդիպում՝ «Բանանց» մարզադաշտում

Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան հրապարակել է հուլիսի 14-27-ը Երևանում կայանալիք Եվրոպայի մինչև 19 տարեկանների առաջնության խաղացանկը:


Առաջնությունը կմեկնարկի Հայաստան-Իսպանիա հանդիպումով, որը տեղի կունենա հուլիսի 14-ին Վազգեն Սարգսյանի անվան Հանրապետական մարզադաշտում։


Նույն օրը խմբի մյուս խաղում «Բանանց» մարզադաշտում կհանդիպեն Իտալիայի և Պորտուգալիայի հավաքականները:


Առաջնության ևս 4 հանդիպում կանցկացվի «Բանանց» մարզադաշտում:


Մրցաշարի ամբողջական խաղացանկը՝

 

Կիրակի, 14.07

«Ա» խումբ

Հայաստան-Իսպանիա, 18։45, «Հանրապետական» մարզադաշտ

Իտալիա-Պորտուգալիա, 21։00, «Բանանց» մարզադաշտ

 

Երկուշաբթի, 15.07

«Բ» խումբ

Նորվեգիա-Իռլանդիա, 18։45, ՀՖՖ տեխնիկական կենտրոն/ֆուտբոլի ակադեմիա

Չեխիա-Ֆրանսիա, 21։00, «Հանրապետական» մարզադաշտ

 

Չորեքշաբթի, 17.07

«Ա» խումբ

Պորտուգալիա-Իսպանիա, 18։45, «Բանանց» մարզադաշտ

Հայաստան-Իտալիա, 21։00, «Հանրապետական» մարզադաշտ

 

Հինգշաբթի, 18.07

«Բ» խումբ

Չեխիա-Նորվեգիա, 18։45, ՀՖՖ տեխնիկական կենտրոն/ֆուտբոլի ակադեմիա

Իռլանդիա-Ֆրանսիա, 21։00, «Բանանց» մարզադաշտ

 

Շաբաթ, 20.07

«Ա» խումբ

Պորտուգալիա- Հայաստան, 21։00, «Հանրապետական» մարզադաշտ

Իսպանիա-Իտալիա, 21։00, ՀՖՖ տեխնիկական կենտրոն/ֆուտբոլի ակադեմիա

 

Կիրակի, 21.07

«Բ» խումբ

Ֆրանսիա-Նորվեգիա, 21։00, «Բանանց» մարզադաշտ

Իռլանդիա-Չեխիա, 21։00, ՀՖՖ տեխնիկական կենտրոն/ֆուտբոլի ակադեմիա

 

Փլեյ-օֆ

 

Չորեքշաբթի, 24.07

Կիսաեզրափակիչ

18։00, «Բանանց» մարզադաշտ

21։00, «Հանրապետական» մարզադաշտ

 

Շաբաթ, 27.07

Եզրափակիչ

20։30, «Հանրապետական» մարզադաշտ

Կիսաեզրափակիչում «Ա» խմբի հաղթողը կխաղա «Բ» խմբի 2-րդ թիմի, «Բ» խմբի հաղթողը՝ «Ա» խմբի 2-րդ թիմի հետ։